Chalupy v krajině
Autor: Johan Ulrik Bredsdorff
(1845 - 1928)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, protržené plátno
Technika: olej na plátně, datace: 1902
Šířka: 56 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 73,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč