Abstraktní kompozice
Autor: Miklos Nemeth
(1934)
rámováno
Technika: akryl
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 104 x 74
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč