Pláž
Autor: Rolf Hallengren
(1932 - 2009)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 31 x 42
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč