99. Astry
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: 50,5 x 38,5
Konec dražby: 15.02.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč