Muž a pes v krajině
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 61 x 77,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč