Velkostatek
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53 x 73
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč