Dvojice
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40,5 x 36
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč