Krajina pandant
rámováno, plátno zvlněno, dva kusy
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1893
Šířka: 27 cm, výška: 17 cm, rámování: 25,5 x 35,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč