Portrét muže
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 85,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 06.02.2024 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč