Lekníny
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 66,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč