Souboj
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 65,5 x 53,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč