45. Les
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč