Krmení slepic
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 57
Konec dražby: 30.01.2024 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč