61. Jonák - U lesa
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 02.03.2020 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč