52. Stará chalupa na Vysočině
Autor: Otakar Štembera
(1914 Praha - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 56,5 x 76 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 06.03.2024 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat