Šebestík - Vesnice
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1962
Šířka: 59 cm, výška: 17 cm, rámování: 42 x 85 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč