Zátiší s pivoňkami
signováno vlevo dole, plátno volně
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 70 cm, výška: 83 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč