73. Bořil St. - Sedm Trpaslíků
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x59 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč