300. Soubor 2 kusů grafik
Autor: Autoři Různí
( )
signováno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 37 cm, výška: 16 cm, rámování: 31 x 53 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč