Popp - Akt
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč