Zátiší s ananasem
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 10.04.2024 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč