2. 6/V
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
Technika: olej na kartonu, datace: 1997
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 45 cm
Konec dražby: 23.10.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč