192. Osudí III.
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 36/50, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 51,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 83 x 70 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč