124. Romance
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
Signováno vpravo dole tužkou a v tisku, zasklené a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1934
Šířka: 37,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 52 x 45 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč