127. Z Čertovky
Autor: Vladimír Pukl
(1896 Dobromilice - 1970 Olomouc)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: dřevoryt, datace: 1935
Šířka: 37,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 65 x 50 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč