199. Vesnička
Autor: Otakar Baran
(1905 Heřmanice - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 39,5 x 52 cm
Konec dražby: 07.02.2024 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč