29. Staré jabloně v zimě
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: lept, datace: 1952
Šířka: 49 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list 40 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč