319. Zima na Šumavě
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole autorský přípis a číslováno 1/20
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 05.01.2022 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč