Chalupy u rybníka
Autor: Miloslav Pecháček
(1923 Litomyšl - 1991 Příbram)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1974
Šířka: 85 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 99 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč