100. Vesnice v létě
Autor: Rudolf Václavík
(1898 Horní Litvínov - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 60
Konec dražby: 04.03.2019 22:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč