21. aukce

Konec dražby 25.09.2018

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: František Novotník

1. Rybářské lodě

Aktuální cena: 2 700 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:05

draží se
více informací

Autor: autor neurčený

2. Pohled na vesnici

Aktuální cena: 800 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:06

draží se
více informací

Autor: Josef Štefan Maleček

3. Karmelitská ulice

Aktuální cena: 5 500 Kč
Minimální příhoz: 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:07

draží se
více informací

Autor: autor neurčený

4. Před domem

Aktuální cena: 2 500 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:08

draží se
více informací

Autor: Josef Fiala

5. Pasačka

Aktuální cena: 15 000 Kč
Minimální příhoz: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:09

draží se
více informací

Autor: Joža Mikš

6. Vlnobití na Danči pod Gradacem

Aktuální cena: 2 500 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:10

Autor: Josef Sudek

7. Stromovka

Aktuální cena: 15 000 Kč
Minimální příhoz: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:11

draží se
více informací

Autor: Henri George Troussard

8. Strasbourg

Aktuální cena: 1 300 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:12

Autor: Raymond Desvarreux

9. Cesta v krajině

Aktuální cena: 5 500 Kč
Minimální příhoz: 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:13

draží se
více informací

Autor: autor neurčený

10. Karlův most v noci

Aktuální cena: 1 100 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:14

Autor: Alois Lukášek

11. Krajina

Aktuální cena: 2 600 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:15

draží se
více informací

Autor: Josef Hurt

12. Chaloupka

Aktuální cena: 1 200 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:16

Autor: Vojtěch Tittelbach

13. Skupina lidí

Aktuální cena: 700 Kč
Minimální příhoz: 100 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 18:17

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Doporučené položky z aukce