Aktuální aukce

Filmové plakáty (07.12.2017 - 20.03.2018)

Právě přijímáme položky do březnové a dubnové aukce

Aktuální aukce

  • nabídněte nám obrazy českých i zahraničních autorů
  • sochy z bronzu, sádry, keramiky
  • kresby, grafiky
  • máme zájem o celé pozůstalosti po výtvarnících, sběratelích
  • ocenění vašich předmětů je Zdarma
  • smluvní provizi platíte jen v případě úspěšného prodeje
  • provize od 3%
  • neúčtujeme si žádné další skryté poplatky za ověření nebo fotografie
  • zajistíme odborné opravy, rámování i dopravu předmětů do naší galerie

OCENĚNÍ ZDARMA - formulář zde

Aukční výsledky

5. 18. STOLETÍ

13. aukce

Poslední z bloku předvánočních aukcí nabízí obrazy a umělecké předměty napříč staletími. Od klasických malířů osmnáctého a devátenáctého století, až po současné výtvarníky. Zajímavým obrazem je nesporně obraz… prohlédnout položky
2. Setelik

12. aukce

V další naší předvánoční aukci zastupuje zahraniční autory obraz od Oskara Larsena - "Lov aligátora", z českých klasiků je to "Pohled na Prahu" od Jaroslava Šetelíka, práci Vladimíra Komárka zastupují tři… prohlédnout položky
2. PREDJARI

11. aukce

V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s… prohlédnout položky

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Doporučené položky z aukcí

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.