Aukční výsledky

jerie

Jerie Miloš *1933

Prohlídka položek v provozní době galerie v Praze
Vyzvednutí vyhraných položek v Praze zdarma
Vyzvednutí vyhraných položek v Olomouci za poplatek 100 Kč/celá faktura
Odeslání kurýrní službou dle… prohlédnout položky
Osmnácté století

Stará malba III.

Dražené obrazy jsou k zhlédnutí v naší galerii v Praze v Opletalově 25
Aukční přirážka v této aukci je 25% k dosažené ceně
Všechny položky jsou v dobrém stavu dle popisu
prohlédnout položky

maxmilian pirner

80. aukce

Všechny položky jsou k nahlédnutí v galerii Artia, Opletalova 25 po předchozí domluvě
Jednotlivé dražené položky končí po 25ti vteřinách
K dosažené ceně je připočítána aukční přirážka dle obchodních… prohlédnout položky
devatenácté stol.

Stará malba II.

Dražené obrazy jsou k zhlédnutí v naší galerii
Všechny položky jsou v dobrém stavu
prohlédnout položky

plakáty

Československé filmové plakáty

Dražte a limitujte včas, jednotlivé položky aukce končí po 3 vteřinách
Vyhrané položky je možné vyzvednout v galerii v Praze nebo zaslat kurýrem
prohlédnout položky
stara malba

Stará malba

prohlédnout položky
melichar

72. Aukce

Aukce obrazů, grafik, plastik a umění prohlédnout položky