Aukční výsledky

1

Filmové plakáty

Unikátní aukční nabídka filmových československých plakátů dvacátého století od významých českých a slovenských výtvarníků prohlédnout položky
fiala_josef

21. aukce

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v… prohlédnout položky
1

Aukce starožitností

Aukce předmětů užitého umění, porcelán, cín a plastiky prohlédnout položky