Aukční výsledky

1

Filmové plakáty

Unikátní aukční nabídka filmových československých plakátů dvacátého století od významých českých a slovenských výtvarníků prohlédnout položky
fiala_josef

21. aukce

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v… prohlédnout položky
1

Aukce starožitností

Aukce předmětů užitého umění, porcelán, cín a plastiky prohlédnout položky

1

16. aukce

Obrazy. umělecké předměty a užité umění 19.-20. století prohlédnout položky
1

15. aukce

Obrazy, grafiky, kresby, sklo, porcelán a užité umění napříč staletími prohlédnout položky

Záhada hlavolamu

Filmové plakáty

Aukce originálních filmových plakátů období od šedesátých let dvacátého století nás zavede do historie československého i zahraničního filmu. Nostalgie a hodnota původních filmových plakátů tkví nejen v jejich… prohlédnout položky
5. 18. STOLETÍ

13. aukce

Poslední z bloku předvánočních aukcí nabízí obrazy a umělecké předměty napříč staletími. Od klasických malířů osmnáctého a devátenáctého století, až po současné výtvarníky. Zajímavým obrazem je nesporně obraz… prohlédnout položky
2. Setelik

12. aukce

V další naší předvánoční aukci zastupuje zahraniční autory obraz od Oskara Larsena - "Lov aligátora", z českých klasiků je to "Pohled na Prahu" od Jaroslava Šetelíka, práci Vladimíra Komárka zastupují tři… prohlédnout položky
2. PREDJARI

11. aukce

V naší první předvánoční aukci naleznete barevně malebné dílo Josefa Ullmanna - "Předjaří" v oleji na kartonu a jeho dvě kresby křídou v dobové adjustaci. Dílo Luďka Marolda je zastoupeno kvašem z roku 1895 s… prohlédnout položky