Aukční výsledky

1

252. aukce

Aukční přirážka v této aukci je 25% prohlédnout položky

1

248. aukce

1

Vobořilová Jitka - autorská aukce

1

Autoři 20. století

Marcel Krasický
Karel Kroupa
Karel Sloup
Jan Šafránek *1947
Jan Šafránek *1948
Aukční přirážka v této aukci je 25%
prohlédnout položky
1

Jerie Miloš - autorská aukce

1

242. aukce jen s 15% přirážkou

Od 20. hodin s 15% aukční přirážkou prohlédnout položky
1

241. aukce jen s 15% přirážkou

1

240. aukce jen s 15% přirážkou

1

Práce na papíře a volné listy

Zaslání po ČR paušálně 250 Kč rámovaný kus
Zaslání po ČR paušálně 150 Kč volný list
prohlédnout položky