Aukční výsledky
Autoři 20. století
Marcel KrasickýKarel Kroupa
Karel Sloup
Jan Šafránek *1947
Jan Šafránek *1948
Aukční přirážka v této aukci je 25% prohlédnout položky
Práce na papíře a volné listy
Aukční přirážka v této aukci je 25%Zaslání po ČR paušálně 250 Kč rámovaný kus
Zaslání po ČR paušálně 150 Kč volný list prohlédnout položky