Aukční výsledky

Josef Burger - Domy u rybníku

9. aukce

V třetí aukci měsíce září nabízíme rozmanitý výběr autorů narozených a působících v 19. století nejen v Čechách, ale i zahraničí. Staré malby jsou v nabídce zastoupeny známými autory a doplněny o práce… prohlédnout položky
Josef Jiří Kamenický - Baletka

8. aukce

V druhé zářijové aukci naleznete dvě kresby George (Jiřího) Karse pocházející z pařížské sbírky a z Paříže jsou původně i dvě Muchovi originální barevné litografie pro Sarah Bernhardt. Z českých autorů… prohlédnout položky
Ota Bubeníček - Na Bečvě

7. aukce

První zářijová aukce nabízí výběr malířského a uměleckého světa českých i zahraničních autorů. Mezi přední nabízená díla patří ranná práce Václava Březiny z období studia v ateliéru profesora Julia Mařáka,… prohlédnout položky