Lesní cesta
signováno a datováno vlevo dole E. Hedlund - 80, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1880
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 49,5 x 59,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.06.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč