1. Rybník Poděbradská Velká Mísa

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

Rybník Poděbradská Velká Mísa - Významné dílo českého mistra Ludvíka Kuby, vystaveno v roce 1898 na první výstave S.V.U. Mánes, reprodukováno v časopisu Volné Směry 1898. Restituce z Národní Galerie. Dále vystaveno v roce 2012 v Goltzově tvrzi pod kat. číslem 87. Ludvík Kuba, akvarel na kartonu, Rybník Poděbradská Velká Mísa signováno LD L Kuba 1898, rozměr 42 x 62 cm, rám 54 x 73. Pravost ověřena a konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč