12. Stromy v krajině

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 65 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:06 SEČ

Zbývá: 11d 1h 21m 57s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč