8. Dvě loďky

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1888
Šířka: 38 cm, výška: 27 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč