Bulharský šuhaj

Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno Na reverzu galerijní štítek Krajské galerie v Pardubicích a štítek Východočeské galerie v Pardubicích, štítek z Piklovy sbírky. Obraz pochází ze znárodněného majetku rodiny prvorepublikového podnikatele Karla Pikla, majitele paláce na Wilsonově třídě v Pardubicích.
Technika: akvarel, datace: 1905
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 44,5 x 35

Konec dražby: 05.02.2024 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč