10. B. Borisch - Krávy v přírodě

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 20. století
Šířka: 35,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 45,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:04 SEČ

Zbývá: 11d 7h 16m 18s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč