10. Portrét dívky
Autor: Josef Polz
(1896 - 1945)
singováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 58 cm, výška: 50 cm, rámování: bez rámu
Staženo z aukce