174. Bělouš
Autor: Květa Rybičková
(1957 České Budějovice)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1994
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 75 cm
Konec dražby: 02.04.2023 16:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč