89. Dívka
Autor: Miloš Gontko
(1897 Dolná Krivina - 1975 Zlaté Moravce)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 31 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.12.2018 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč