Cesta

Autor: Jaroslav Bobek
(1925 Debř - 2006 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1947
Šířka: 23 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 31 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 09.12.2020 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč