115. Portrét muže

Autor: František Řehořek
(1890 Boskovice - 1982 Kořenec)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, datováno 1907
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 67 x 56 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč