Květiny
Autor: František Řehořek
(1890 Boskovice - 1982 Kořenec)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 29,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 70 x 55
Konec dražby: 09.01.2024 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč