Pole
Autor: František Řehořek
(1890 Boskovice - 1982 Kořenec)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1974
Šířka: 57 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 63 x 72,5
Konec dražby: 09.01.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč