227. Žně
Autor: Josef Ptáček
(1891)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 79 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč