Krajina s jezerem

Autor: Josef Ptáček
(.)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 36 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč