89. Krajina s jezerem
Autor: Josef Ptáček
(1891)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč